Waschraummöbel

Funktionelle und bequeme Waschraummöbel nach Maß.

Waschraummöbel nach Maß

Skosy w mieszkaniu należą do trudnych w aranżacji, ale dzięki realizacjom naszej firmy poddasze będzie Twoim ulubionym miejscem w całym domu – i do tego najbardziej funkcjonalnym!

Szafa pod skosem to najlepszy sposób na wnękę pod schodami lub niskie ściany w sypialni na poddaszu. Mamy w swoim portfolio wiele ciekawych mebli – zobacz je i przekonaj się, jak w ciekawy i niezwykle funkcjonalny sposób można urządzić pokój ze skosami.

Każda szafa na wymiar na poddasze jest u nas zaprojektowana z myślą o konkretnym wnętrzu, ale również potrzebach klienta. Oferujemy wygodne półki, szafy z drzwiami skrzydłowymi, ale również przesuwnymi lub szufladami. Dzięki mnogości opcji można jeszcze łatwiej umeblować swój pokój na poddaszu. Zapewniamy dostęp do wielu ciekawych korpusów mebli o różnych głębokościach, wysokościach i szerokościach, ale również do frontów – matowych, na wysoki połysk, lustrzanych czy łączonych z różnych kolorów i wzorów. Mamy spore doświadczenie również w nietypowych aranżacjach – każda szafa pod skosem jest u nas zupełnie inna i dlatego mamy pewność, że doskonale spełnia oczekiwania domowników!

Sind Sie an unserem Angebot interessiert?

Vereinbaren Sie jetzt einen Termin und erhalten Sie ein kostenloses Angebot für Ihr Projekt

/
/

Entdecken Sie die große Auswahl an Möbeln nach Maß bei MEBIQ

Kontaktieren Sie uns

Unsere Spezialisten helfen Ihnen gerne bei der Auswahl der besten Lösung

Nach oben scrollen

Kostenloses Angebot anfordern

Unsere Berater werden sich mit Ihnen in Verbindung setzen, um die Einzelheiten des Treffens zu besprechen.

Kostenloses Angebot anfordern

Unsere Berater werden sich mit Ihnen in Verbindung setzen, um die Einzelheiten des Treffens zu besprechen.