Szafy

Funkcjonalne i komfortowe szafy na wymiar.

Szafy na wymiar

Nasze szafy na wymiar reprezentują wszystko, co w meblach najważniejsze – funkcjonalność, piękno, estetykę wykonania. Oferujemy je w różnych wariantach stylistycznych – z frontami na wysoki połysk lub matowymi, jednolitymi albo ze wstawkami w innych kolorach, ale również z lustrzaną powierzchnią.

Gwarantujemy dopasowanie rozmiaru – wysokości, szerokości oraz głębokości szafy do indywidualnych wymogów naszych klientów. Szafy przesuwne na wymiar to według nas sposób na precyzyjne zagospodarowanie przestrzeni sypialni, salonu lub korytarzy. W przypadku mebli do przedpokoju realizujemy także projekty tapicerowanych siedzisk, które idealnie sprawdzają się w tym pomieszczeniu.

Szafy na wymiar przesuwne oraz z drzwiami skrzydłowymi, półkami i szufladami, które można obejrzeć w galerii naszych przykładowych realizacji, dopasowujemy także pod względem funkcjonalności ich wnętrza. Nasi klienci mogą liczyć na dokładnie dobraną do ich potrzeb liczbę półek i ich wymiary, szuflady oraz na drążki na wieszaki.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Umów się już teraz i skorzystaj z bezpłatnej wyceny Twojego projektu

/
/

Sprawdź szeroką ofertę mebli na wymiar MEBIQ

Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie pomogą w doborze najlepszego rozwiązania

Scroll to Top

Zamów bezpłatną wycenę

Naszi konsultanci skontaktują się z Tobą i omówią szczegóły spotkania.

Kostenloses Angebot anfordern

Unsere Berater werden sich mit Ihnen in Verbindung setzen, um die Einzelheiten des Treffens zu besprechen.