Garderoby

Funkcjonalne i komfortowe garderoby na wymiar.

Garderoby na wymiar

Wysokiej jakości zabudowy wnęk z naszej firmy zaprojektowane z myślą o konkretnym pomieszczeniu pozwolą na maksymalnie wygodne, wieloletnie korzystanie z garderoby. Dysponujemy szerokim zapleczem pozwalającym zrealizować nawet nietypowe garderoby na wymiar – również te na poddasza, dopasowane do skośnych ścian.

Tworzymy wysokojakościowe zabudowy wnękowe, które wewnątrz posiadają półki, drążki na wieszaki, ale również wygodne szuflady i wysuwane kosze. Nasi projektanci są w stanie idealnie sprostać potrzebom klientów, tworząc dla nich garderoby na wymiar dla wybranego pokoju lub jego części w domu.

Oferujemy bogatą gamę aranżacji wewnętrznych i kształtów mebli przeznaczonych do garderoby, ale również ich kolorów oraz sposobów wykończenia. Tworzymy wygodne półki oraz drążki na wieszaki pozwalające od razu sięgać po upatrzone ubranie, ale również dyskretne szafy przesuwne lub z drzwiami skrzydłowymi, które skrywają zawartość garderoby. Jesteśmy w stanie zrealizować nawet nietypowe zamówienia – na przykład na kompletne garderoby, szklane drzwi lub lustrzane fronty, dzięki czemu wykonywane przez nas garderoby idealnie odzwierciedlają potrzeby wszystkich klientów.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Umów się już teraz i skorzystaj z bezpłatnej wyceny Twojego projektu

/
/

Sprawdź szeroką ofertę mebli na wymiar MEBIQ

Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie pomogą w doborze najlepszego rozwiązania

Scroll to Top

Zamów bezpłatną wycenę

Naszi konsultanci skontaktują się z Tobą i omówią szczegóły spotkania.

Kostenloses Angebot anfordern

Unsere Berater werden sich mit Ihnen in Verbindung setzen, um die Einzelheiten des Treffens zu besprechen.