O firmie

Wieloletnie doświadczenie i setki wykonanych projektów

MEBLE NA WYMIAR

Meble na zamówienie, które zachwycają jakością wykonania

W naszej firmie Mebiq od wielu lat zajmujemy się produkcją funkcjonalnych mebli na zamówienie, które wyróżniają się wysoką jakością wykonania oraz precyzyjnym dopracowaniem wszystkich detali.

 

Za sprawą wiedzy i dużego doświadczenia współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i przedsiębiorstwami, zapewniając sprawną realizację nawet najbardziej oryginalnych i skomplikowanych projektów mebli. Warto przy tym wspomnieć, że dzięki wykorzystaniu odpowiednio dobranych materiałów wykonujemy meble na zamówienie będące częścią nie tylko takich pomieszczeń jak salon, sypialnia, garderoba czy gabinet, ale także łazienka, w której panują wyjątkowo wymagające warunki.

Setki realizacji i zadowolonych klientów

Kuchnie

Sypialnie

Komody

Meble łazienkowe

Jesteśmy laureatem
Konkursu ORŁY Stolarstawa

FUNKCJONALNE MEBLE POD WYMIAR

Wysoka jakość materiałów i precyzyjne wykończenie

Proponowane przez nas meble na zamówienie powstają w Polsce, co pozwala nam na kontrolowanie jakości ich wykonania na każdym etapie produkcji. Dzięki temu zyskujemy pewność, że ewentualne wadliwe produkty nie trafią do klientów.

 

Warto wspomnieć, że potwierdzeniem wysokiej jakości naszych mebli na zamówienie są wykonane do tej pory realizacje i liczne pochlebne opinie wcześniejszych klientów oraz gwarancja sprawnego montażu, podczas którego każdy inwestor może zgłosić swoje uwagi lub wątpliwości.

Współpracujemy z firmami, które są liderami w swoich branżach

Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie pomogą w doborze najlepszego rozwiązania

Scroll to Top

Zamów bezpłatną wycenę

Naszi konsultanci skontaktują się z Tobą i omówią szczegóły spotkania.

Kostenloses Angebot anfordern

Unsere Berater werden sich mit Ihnen in Verbindung setzen, um die Einzelheiten des Treffens zu besprechen.