Pralnie

Funkcjonalne i komfortowe meble na wymiar do pralni.

Meble do pralni na wymiar

Skosy w mieszkaniu należą do trudnych w aranżacji, ale dzięki realizacjom naszej firmy poddasze będzie Twoim ulubionym miejscem w całym domu – i do tego najbardziej funkcjonalnym!

Szafa pod skosem to najlepszy sposób na wnękę pod schodami lub niskie ściany w sypialni na poddaszu. Mamy w swoim portfolio wiele ciekawych mebli – zobacz je i przekonaj się, jak w ciekawy i niezwykle funkcjonalny sposób można urządzić pokój ze skosami.

Każda szafa na wymiar na poddasze jest u nas zaprojektowana z myślą o konkretnym wnętrzu, ale również potrzebach klienta. Oferujemy wygodne półki, szafy z drzwiami skrzydłowymi, ale również przesuwnymi lub szufladami. Dzięki mnogości opcji można jeszcze łatwiej umeblować swój pokój na poddaszu. Zapewniamy dostęp do wielu ciekawych korpusów mebli o różnych głębokościach, wysokościach i szerokościach, ale również do frontów – matowych, na wysoki połysk, lustrzanych czy łączonych z różnych kolorów i wzorów. Mamy spore doświadczenie również w nietypowych aranżacjach – każda szafa pod skosem jest u nas zupełnie inna i dlatego mamy pewność, że doskonale spełnia oczekiwania domowników!

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Umów się już teraz i skorzystaj z bezpłatnej wyceny Twojego projektu

/
/

Sprawdź szeroką ofertę mebli na wymiar MEBIQ

Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie pomogą w doborze najlepszego rozwiązania

Scroll to Top

Zamów bezpłatną wycenę

Naszi konsultanci skontaktują się z Tobą i omówią szczegóły spotkania.

Kostenloses Angebot anfordern

Unsere Berater werden sich mit Ihnen in Verbindung setzen, um die Einzelheiten des Treffens zu besprechen.