Kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące złożenia nowego zamówienia lub przebiegu realizacji już zatwierdzonego projektu, zachęcamy do kontaktu.

Kontakt w języku polskim

Kontakt w języku niemieckim

Adres email

Wężyska 101, 66-600 Krosno Odrzańskie

Siedziba firmy

Formularz kontaktowy

Najczęściej zadawane pytania

Do dwóch tygodni. Zazwyczaj jest to tydzień.

Termin jest uzależniony od ilości i rodzaju mebli. Od dwóch do czterech tygodni.

FUNKCJONALNE MEBLE POD WYMIAR

Najwyższa jakość obsługi w języku polskim i niemieckim

Lokalizacja naszej firmy Mebiq to Krosno Odrzańskie, co sprawia, że zdecydowaliśmy się na uruchomienie kontaktu telefonicznego w dwóch językach – w polskim oraz niemieckim. Dzięki temu możemy zapewnić najwyższą jakość obsługi klientom z dwóch krajów, w których najczęściej wykonujemy zamówienia na meble na wymiar.

 

Warto również wspomnieć o możliwości kontaktu mailowego lub za pośrednictwem znajdującego się na stronie formularza. Taka funkcja okazuje się szczególnie przydatna dla osób, które z różnych powodów nie mogą skontaktować się z nami telefonicznie lub które chciałyby w formie pisemnej zebrać wszystkie swoje pytania oraz przemyślenia. Niezależnie od tego, na jaki rodzaj kontaktu się zdecydujesz, nasza firma Mebiq stara się sprawnie odpowiadać na wszystkie wiadomości mailowe oraz na kontakt telefoniczny. Dlatego skontaktowanie się z nami okazuje się najszybszym sposobem na zgłoszenie ewentualnych uwag lub na zadanie nurtujących pytań.

Mebiq

Wężyska 101
66-600 Krosno Odrzańskie

Scroll to Top

Kostenloses Angebot anfordern

Unsere Berater werden sich mit Ihnen in Verbindung setzen, um die Einzelheiten des Treffens zu besprechen.

Zamów bezpłatną wycenę

Naszi konsultanci skontaktują się z Tobą i omówią szczegóły spotkania.